Zoeken

Zoekresultaat

Toelichting:
Op Apotheek.nl heeft u de medicijntekst paracetamol bekeken en u wilt hiervan de officiële bijsluiter bekijken. Onderstaande producten bevatten allemaal dezelfde werkzame stof als het medicijn dat u op Apotheek.nl heeft bekeken. De hier weergegeven producten kunnen verschillen in sterkte of toedieningsvorm.

Selecteer het product waarvan u de officiële bijsluiter wilt zien. U komt dan op de pagina van het product, waar u de patiëntenbijsluiter kunt openen.


220 producten gevonden die voldoen aan uw zoekopdracht:
ATC: N02BE01 of V04CL

Sorteren en pagineren
Results per page
RegistratienummerProductnaamATC
RVG 110383Albert Heijn Paracetamol 1000 mg, zetpillenN02BE01 - Paracetamol
RVG 110379Albert Heijn Paracetamol 120 mg, zetpillenN02BE01 - Paracetamol
RVG 110380Albert Heijn Paracetamol 240 mg, zetpillenN02BE01 - Paracetamol
RVG 29371Albert Heijn Paracetamol 500 mg, tablettenN02BE01 - Paracetamol
RVG 103682Albert Heijn Paracetamol 500 mg, tablettenN02BE01 - Paracetamol
RVG 110382Albert Heijn Paracetamol 500 mg, zetpillenN02BE01 - Paracetamol
RVG 126506Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsulesN02BE01 - Paracetamol
RVG 126101=29772Albert Heijn Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg, poeder voor drankA11GA01 - Ascorbic Acid (Vit C), N02BE01 - Paracetamol
RVG 114966Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, poeder voor drankA11GA01 - Ascorbic Acid (Vit C), N02BE01 - Paracetamol
RVG 113095Apotel 10 mg/ml, oplossing voor infusieN02BE01 - Paracetamol