Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsules
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend apotheek; Uitsluitend apotheek of drogist; Algemene verkoop - UA meer dan 50 eenheden - UAD maximaal 50 eenheden - AV maximaal 20 eenheden
Over dit geneesmiddel
Werkzame stof: |
|
ATC: |
N02BE01 - Paracetamol
|
Hulpstoffen: |
-
GELATINE (E 441)
-
GLYCEROL (E 422)
-
ISOPROPYLALCOHOL
-
LECITHINE (E 322)
-
MACROGOL 400
-
MACROGOL 600
-
POVIDON K 30 (E 1201)
-
PROPYLEENGLYCOL (E 1520)
6 mg/stuk
-
SILICIUMDIOXIDE (E 551)
-
SORBITOL VLOEIBAAR, GEDEELTELIJK GEDEHYDRATEERD
-
STIKSTOF (HEAD SPACE) (E 941)
-
TITAANDIOXIDE (E 171)
-
TRIGLYCERIDEN MIDDELLANGE KETEN
-
WATER, GEZUIVERD
|
Farmaceutische vorm: |
Capsule, zacht
|
Toedieningsweg: |
Oraal gebruik
|
Informatie voor de patiënt
1. Wat is Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg en waarvoor wordt dit medicijn gebruikt*
Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller.
Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg wordt gebruikt voor behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg is geschikt voor volwassenen en kinderen die meer dan 30 kg wegen (ongeveer vanaf 9 jaar).
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
Registratienummer: |
RVG 126506 |
Datum verstrekking handelsvergunning: |
17 juni 2020 |
Handelsvergunninghouder: |
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE BREDA
|