Paracetamol/Coffeïne PharmaMatch 500/65 mg, zachte capsules
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend apotheek; Uitsluitend apotheek of drogist - UA meer dan 50 eenheden - UAD maximaal 50 eenheden
Over dit geneesmiddel
| Werkzame stof: |
-
COFFEINE 0-WATER
65 mg/stuk
-
PARACETAMOL
500 mg/stuk
|
| ATC: |
N02BE51 - Paracetamol, Combinations Excl. Psycholeptics
|
| Hulpstoffen: |
-
AMMONIA (E 527)
-
GELATINE (E 441)
-
IJZEROXIDE ZWART (E 172)
-
MACROGOL 400
-
POVIDON K 30 (E 1201)
-
PROPYLEENGLYCOL (E 1520)
-
SCHELLAK GLAZE, GEDEELTELIJK VERESTERD
-
SORBITOL VLOEIBAAR, GEDEELTELIJK GEDEHYDRATEERD
-
TITAANDIOXIDE (E 171)
-
TRIGLYCERIDEN MIDDELLANGE KETEN
-
WATER, GEZUIVERD
-
ZONNEGEEL FCF (E 110)
-
ZWARTE INKT
|
| Farmaceutische vorm: |
Capsule, zacht
|
| Toedieningsweg: |
Oraal gebruik
|
Informatie voor de patiënt
1. Wat is Paracetamol/Coffeïne PharmaMatch 500/65 mg, zachte capsules en waarvoor wordt dit medicijn ingenomen*
Paracetamol/Coffeïne PharmaMatch 500/65 mg, zachte capsules behoort tot de groep medicijnen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.
Paracetamol/Coffeïne PharmaMatch 500/65 mg, zachte capsules wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
De capsule bevat naast paracetamol ook coffeïne. Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken.
Wordt uw klacht na 14 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger* Neem dan contact op met uw arts.
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
| Registratienummer: |
RVG 132302 |
| Datum verstrekking handelsvergunning: |
17 juli 2026 |
| Handelsvergunninghouder: |
PharmaMatch B.V.
Van Boshuizenstraat 12
1083 BA AMSTERDAM
|