Albert Heijn Paracetamol 500 mg, zachte capsules
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend apotheek; Uitsluitend apotheek of drogist; Algemene verkoop - UA meer dan 50 eenheden - UAD maximaal 50 eenheden - AV maximaal 20 eenheden
Over dit geneesmiddel
Werkzame stof: |
|
ATC: |
N02BE01 - Paracetamol
|
Hulpstoffen: |
-
GELATINE (E 441)
-
MACROGOL 400
-
PROPYLEENGLYCOL (E 1520)
20 mg/stuk
-
SILICIUMDIOXIDE, GEHYDRATEERD (E 551)
-
SORBITOL VLOEIBAAR, GEDEELTELIJK GEDEHYDRATEERD
-
TITAANDIOXIDE (E 171)
-
WATER, GEZUIVERD
|
Farmaceutische vorm: |
Capsule, zacht
|
Toedieningsweg: |
Oraal gebruik
|
Informatie voor de patiënt
1. Wat is Albert Heijn Paracetamol 500 mg en waarvoor wordt dit medicijn gebruikt*
Albert Heijn Paracetamol 500 mg is een pijnstiller die ook koorts minder maakt.
Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:
•
hoofdpijn
•
kiespijn
•
spierpijn
•
rugpijn
•
koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Neem contact op met een arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 5 dagen behandeling (na 3 dagen behandeling als u koorts heeft).
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
Registratienummer: |
RVG 132879 |
Datum verstrekking handelsvergunning: |
07 maart 2024 |
Handelsvergunninghouder: |
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE BREDA
|