Zoeken

Terug naar resultaatlijst

Albert Heijn Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsules

Werkzame stof: PARACETAMOL
ATC: N02BE01 - Paracetamol
Hulpstoffen: GELATINE (E 441)
GLYCEROL (E 422)
ISOPROPYLALCOHOL
LECITHINE (E 322)
MACROGOL 400
MACROGOL 600
POVIDON K 30 (E 1201)
PROPYLEENGLYCOL (E 1520) 6 mg/stuk
SILICIUMDIOXIDE (E 551)
SORBITOL VLOEIBAAR, GEDEELTELIJK GEDEHYDRATEERD
STIKSTOF (HEAD SPACE) (E 941)
TITAANDIOXIDE (E 171)
TRIGLYCERIDEN MIDDELLANGE KETEN
WATER, GEZUIVERD
Farmaceutische vorm: Capsule, zacht
Toedieningsweg: Oraal gebruik


Registratienummer: RVG 126506
Datum verstrekking handelsvergunning: 17 juni 2020
Handelsvergunning houder: Albert Heijn B.V.
Provinciale weg 11
1506 MA ZAANDAM
Niet beschikbaar