Mono-Cedocard Retard 100, capsules met gereguleerde afgifte 100 mg
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend recept
Over dit geneesmiddel
Werkzame stof: |
-
ISOSORBIDEMONONITRAAT
100 mg/stuk
|
ATC: |
C01DA14 - Isosorbide Mononitrate
|
Hulpstoffen: |
-
ETHYLCELLULOSE (E 462)
-
GELATINE (E 441)
-
HYPROLOSE (E 463)
-
IJZEROXIDE ROOD (E 172)
-
IJZEROXIDE ZWART (E 172)
-
LACTOSE 1-WATER
-
MACROGOL 20000
-
MAÏSZETMEEL
-
SACCHAROSE
-
SUIKERZETMEELBOLLETJES
-
TALK (E 553b)
-
TITAANDIOXIDE (E 171)
|
Farmaceutische vorm: |
Capsule met verlengde afgifte, hard
|
Toedieningsweg: |
Oraal gebruik
|
Omdat een parallel geïmporteerd product geen eigen SmPC heeft, wordt de SmPC van het referentieproduct getoond. Bepaalde productkenmerken (o.a. hulpstoffen) van het referentieproduct kunnen echter verschillen van die van het parallelproduct. In de patiëntenbijsluiter staat de exacte samenstelling van het parallelproduct. Indien hieronder geen SmPC wordt getoond, betekent dit dat de handelsvergunning van het referentieproduct is ingetrokken. |
Informatie voor de patiënt
1. WAT IS MONO-CEDOCARD RETARD EN WAARVOOR WORDT DIT MIDDEL GEBRUIKT*
Mono-Cedocard Retard wordt toegepast bij angina pectoris (hartkramp): ter voorkoming van aanvallen van pijn op de borst en voor de onderhoudsbehandeling hiervan.
Isosorbidemononitraat in Mono-Cedocard Retard behoort tot de groep van de zogenaamde vaatverwijders. Het verwijdt de bloedvaten waardoor het hart minder arbeid hoeft te verrichten om het bloed rond te pompen en hierdoor minder zuurstof verbruikt.
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
Registratienummer: |
RVG 128719//20822 |
Land van herkomst: |
Noorwegen |
Datum verstrekking handelsvergunning: |
29 november 2021 |
Handelsvergunninghouder: |
BModesto B.V.
Minervaweg 2
8239 DL LELYSTAD
|